wtorek, 17 lutego 2015

Zima na zielono!

Od kilku lat wyszukiwany w sklepach musiał się uszyć. Klasyczny krój w nieoczywistym kolorze jest wręcz nie do zdobycia w sieciówkach. Szczerze mówiąc to sama ledwo wierzyłam w to, że dostanę wełnę w takiej zieleni stacjonarnie we Wrocławiu (wełny kupuję tylko tak, bo trzeba macać), ale udało się. Wymarzony stworzony!


Szycie płaszczy sprawia mi ogromną frajdę! Jest to taka odskocznia od sukienek, na które zawsze jest najwięcej zamówień. 
Płaszcz ma klasyczny krój. Prosty, lekko taliowany z cięciami francuskimi, oraz wiązanym paskiem wkładanym w szlufki. Cięcia z przodu i z tyłu, kołnierz z przodem, oraz pasek odstębnowałam, co nadaje nowocześniejszego stylu. Podszewką jest złoto-zielona pikówka, która sprawia, że wnętrze jest weselsze, a całość cieplejsza.

16 komentarzy:

 1. Bardzo fajny :) Niby dużo tych rzeczy w sklepach, ale wszystko na jedno kopyto. Jak chce się coś bardziej nietypowego lub w innym kolorze niż aktualnie "obowiązują" to pozostaje tylko szycie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł, ciekawy kolor, ale uważam, że płaszczyk jest troszkę za długi, przez co wydaje się strasznie ciężki

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie odszyty!!! Napracowałas się i kolor super!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolor wprawdzie nie moj, ale plaszczyk bardzo ladny. I do tego ta zloto-zielona pikowka to jak wisienka na torcie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolor wprawdzie nie moj, ale plaszczyk bardzo ladny. I do tego ta zloto-zielona pikowka to jak wisienka na torcie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale świetny! I ten kolor :) Zima już niestraszna w takim płaszczu :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Boooooski! Kolor super! Taka prawdziwa świeża trawka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie wykonany, śliczny kolor

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudownie wygląda. Mam w swoich przepastnych pudłach wełenkę na płaszcz właśnie w takim kolorze. Kto wie czy się nie skuszę na taki płaszczyk.

  OdpowiedzUsuń
 10. Super płaszczyk! Wygląda bardzo oryginalnie i elegancko!

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie przepadam za tym kolorem, ale wykonanie jest perfekcyjne. Podziwiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Playtech - Playtech slot video games are typically well-known among the online on line casino neighborhood. The products of this developer are fascinating to the users with unique graphics, a number of} bonuses, and money prizes. The firm's huge sport catalog contains Gladiator, Beach Life, Monty Python's Spamalot slots and other masterpieces. Random Wilds - randomly rising wild symbols are part of of} the bonuses you get when enjoying in} slot machines on the Internet. These symbols have the potential to multiply profits nicely as|in addition to} contribute to various further 바카라사이트 benefits. All the money you made in the slot sport you chose will improve if a random wild image seems on the display.

  OdpowiedzUsuń